Item No: OL11SD9S4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
$1.55





Item No: OL11SD9S4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Model | E4352 Black Gold, E1730 Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.