Item No: OL8YZNCR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Choker |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 17g |
Price range: $4.06 through $5.08











Item No: OL8YZNCR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Choker |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Color | 18K Gold 2.5 * 5mm Horizontal Color, 18K Gold 2.5 * 5mm Horizontal Black, 18K Gold 2.5 * 5mm Horizontal Green, 18K Gold 2.5 * 5mm Horizontal Rose Red, 18K Gold 2.5 * 5mm Horizontal Purple, 18K Gold 2.5 * 5mm Horizontal Royal Blue, 18K Gold 2.5 * 5mm Horizontal Pink, 18K Gold 2.5 * 5mm Horizontal White |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.