Item No: OL1Y51Z1E
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 4g |
Price range: $0.68 through $1.20























Item No: OL1Y51Z1E
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | EGD0659金色, 677, 660, 564, 578, 659, 680, 488, 125, 651 |
| Style | Egd0677, Egd0660, Egd0564, Egd0578, Egd0589, Egd0680, Egd0488, Egd0125, Egd0651, Egd0149 |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.