Item No: OLXSMUQ4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
$1.83



Item No: OLXSMUQ4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Sku1037 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.