Item No: OLTSX9QE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 15g |
$2.62



Item No: OLTSX9QE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | JDB201120 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.