Item No: OL12AEVE8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Four Leaf Clover, Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
Price range: $0.88 through $2.27























































Item No: OL12AEVE8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Four Leaf Clover, Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 6601-Gold, 6651-Silver, 6645-Rose Gold Black and White Double-Sided, 6651-Gold, 6635-Gold, 6602-Silver, 6602-Gold, 6617-Gold, 6647-Silver, 6648-Silver, 6630-Gold, 6642-Gold, 6643-Gold, 6612-Gold, 6605-Gold, 6606-Gold, 6618-Gold, 6622-Gold, 6629-Gold, 6639-Gold, 6647-Gold, 6648-Gold, 6604-Gold, 6610-Gold, 6611-Gold, 6616-Gold, 6621-Gold, 6623-Gold, 6625-Gold, 6628-Gold, 6633-Gold, 6634-Gold, 6637-Gold, 6649-Silver, 6615-Gold, 6619-Gold, 6627-Gold, 6613-Gold, 6636-Gold, 6649-Gold |
| Style | 6631-Rose, 6606-Rose, 6647-Rose, 6648-Rose, 6604, 6601-Rose, 6603-Rose, 6610-Rose, 6611-Rose, 6638-Rose, 6619-Rose, 6649-Rose |
| Color | Gold, Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.