Item No: OL1KESK11
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Layered |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 35g |
$2.91










Item No: OL1KESK11
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Layered |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Red agate, Turquoise, Amazon Stone, Snakeskin Stone-2, Indian Agate, Snakeskin Stone, Pink Zebra Stone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.