Item No: OL1MP6GK3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$1.41










Item No: OL1MP6GK3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 30959, 30960, 30961, 30956, 30958, 30955, 30957 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.