Item No: OL1QNSD0C
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 11g |
Price range: $0.49 through $0.51





Item No: OL1QNSD0C
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | White Zircon Ky0773, Purple Zircon Ky0774 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.