Item No: OLAZ14XL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $1.18 through $1.37















Item No: OLAZ14XL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | B, C, D, E, F, A |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.