Item No: OLA4O275
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 20g |
$1.22





Item No: OLA4O275
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Golden Mud Diamond, Rose Gold Mud Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.