Item No: OLHWDRM7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 3g |
Price range: $0.51 through $0.88











Item No: OLHWDRM7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Style | Blue Eyes, Green Eyes, Red Eyes, Black Eyes, White Eyes |
| Color | Steel Color |
| Option | Red Eyes Golden, Black Eyes Golden, White Eyes Golden |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.