Item No: OL16UZGEN
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Irregular, Beaded, Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye, Palm |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 28g |
Price range: $1.28 through $1.93













Item No: OL16UZGEN
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Irregular, Beaded, Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye, Palm |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | Sl378a01 Obsidian, Sl378a08 Black Glitter, Sl378a06 Pink Crystal, Sl378a03 Green Aventurine, Sl378a05 Tigereye, Sl378a07 White Turquoise, Sl378a10 Redstone, Sl378a04 White Crystal, Sl378a09 Blue Grain Stone, Sl378a02 Amethyst |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.