Item No: OLRS7NCK
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
Price range: $0.64 through $0.73






Item No: OLRS7NCK
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Bracelet, Anklet |
| Color | Gold |
| Option | Silver Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.