Item No: OL1UGHBH3
| Color | White |
|---|---|
| Style | Cute |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
$0.96



Item No: OL1UGHBH3
| Color | White |
|---|---|
| Style | Cute |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Model | E1069 White Gold Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.