Item No: OL1NMPZXN
| Color | Gold, Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bear |
| Material | Copper |
| Occasion | School |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$2.18





Item No: OL1NMPZXN
| Color | Gold, Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bear |
| Material | Copper |
| Occasion | School |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Champagne |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.