Item No: OLB2IP42
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
$2.59





Item No: OLB2IP42
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Platinum |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.