Item No: OLHP1G4K
| Color | Gold, Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
$2.59



Item No: OLHP1G4K
| Color | Gold, Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Champagne |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.