Item No: OL1DAA4D1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Party, Birthday, Festival |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
$2.51





Item No: OL1DAA4D1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Party, Birthday, Festival |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | A, C |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.