Item No: OL1P7QIKF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart shape |
| Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$1.67










Item No: OL1P7QIKF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart shape |
| Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Green, Purple, White, Pink |
| Style | Rose, Light, Dark |
| Color | Red, Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.