Item No: OL1ASYPEA
| Color | Light Blue, Dark Blue, Rose Red, White, Pink, Purple, Green, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
$2.47











Item No: OL1ASYPEA
| Color | Light Blue, Dark Blue, Rose Red, White, Pink, Purple, Green, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Green, Purple, White, Pink, Black |
| Style | Dark, Rose, Light |
| Color | Blue, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.