Item No: OLYA9PUV
| Color | Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 8g |
$1.87



Item No: OLYA9PUV
| Color | Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | E1012 Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.