Item No: OL58UHF5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
Price range: $3.11 through $3.63





Item No: OL58UHF5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Steel Se212001s, Gold Se212001g |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.