Item No: OL1P27D21
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cat |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | box chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
$1.07





Item No: OL1P27D21
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cat |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | box chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Xl917 Black |
| Color | Gold |
| Option | Xl747 White Gold Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.