Item No: OL1D2083F
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cactus, Pineapple |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 4g |
Price range: $0.95 through $1.05







Item No: OL1D2083F
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cactus, Pineapple |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Silver 9#, Golden 1#, Golden 4#, Golden 7# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.