Item No: OLXRM1FM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Shopping |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$1.38





Item No: OLXRM1FM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Shopping |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | 8817-Rose |
| Color | Gold |
| Option | 8817-Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.