Item No: OLH6RQFV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
$1.24










Item No: OLH6RQFV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 3# Colorful, 5# Deep Purple, 8# Light Purple |
| Style | 4# Dark, 1# Hole, 6# Light, 7# |
| Color | Blue, Green, White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.