Item No: OL10UE9E6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 15g |
Price range: $0.19 through $4.28

































































Item No: OL10UE9E6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | 1 Silver Needle-White, 59 Silver Needle-Black Bow, 72 Silver Needle-White, 73 Silver Needle-Purple, 74 Silver Needle-Black, 37 Silver Needle-Silver Pearl Butterfly, 58 Silver Needle-Silver, 36 Silver Needle-Silver Butterfly, 21 Silver Needle-Silver, 26 Black-Ear Clip (Left Ear, Single), 7 Ear Hanging-Gold (Left Ear, Single), 8 Silver Needle-Silver, 38 Silver Needle-Pink, 34 Silver Needle. Ear Studs and Ear Clips, 45 Ear Clip-Black, 66 Silver Needle-Green, 35 Ear Studs Ear Hanging in One-(Left Ear), 50 Ear Clip-Silver Lava (a Pair), 12 Silver Needle-Color, 16 Silver Needle-Pink, 19 Ear Clip-White, 13 Ear Clip-Color, 14 Silver Needle-Purple, 17 Ear Clip-Pink, 18 Silver Needle-White, 44 Ear Clip-Silver, 67 Silver Needle-Blue, 63 Silver Ear Clip, 49 Silver Needle-Silver, 5 Silver Needle-White (Butterfly), 27 Silver Needles. Black Butterfly, 33 Silver Needles. Silver Stud Earrings, 11 Ear Clip-Silver (a Pair), 25 Silver Needle-Black, 71 Silver Needle-Gold, 9 Ear Hanging-Silver (Left Ear, Single), 20 Silver Needle-Gold, 51 Ear Clip-Red Butterfly (a Pair), 41 Silver Needle-Silver, 64 Ear Hook-Blue, 57 Silver Needle-Black, 69 Silver Needle-Purple, 24 Silver Needle-Black, 31 Real Gold Plating-Gold, 32 Real Gold Plating-Silver, 53 Ear Clip-Silver Eight-Pointed Stars (a Pair), 56 Ear Clip-Pink Wings, 52 Ear Clip-Silver Angel (a Pair), 10 Ear Clip-Silver (a Pair), 47 Silver Needle-Butterfly, 23 Silver Needle-Green (Real Gold Plating), 22 Silver Needle-Pink (Real Gold Plating), 48 Silver Needle-Green Butterfly Studs |
| Style | 28 Silver Needles. Purplish, 2 Silver Needle-Fog, 40 Silver Needles. Bow, 65 Silver Needle., 43 Silver Needle., 39 Silver Needle–Light, 30 Silver Needles., 6 Silver Needle—Dark, 60 Silver Needle-Ink |
| Color | Red, Pink, Silver, Gold, Blue, blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.