Item No: OLH8QBNS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Hollow Out, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$0.49





Item No: OLH8QBNS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Hollow Out, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Thick White K M-649, 14K Imitation Gold M-650 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.