Item No: OL1MSFLGG
| Pattern | Bird |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 8g |
Price range: $1.55 through $2.46





Item No: OL1MSFLGG
| Pattern | Bird |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.