Item No: OLLSWPD8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
$2.24



























Item No: OLLSWPD8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | C, D, E, H, A, B, F, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, T, U, V, W, X, Y, Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.