Item No: OLAGPRZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel, Party |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $2.11 through $3.28








Item No: OLAGPRZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel, Party |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | B69-A Style, B69-B Style, B77-C Style, B77-A Style, A04-Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.