Item No: OL1603SUK
| Style | Ins style |
|---|---|
| Design | Birthstone, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper, Brass |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
$0.66
















Item No: OL1603SUK
| Style | Ins style |
|---|---|
| Design | Birthstone, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper, Brass |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | O chain universal chain, January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.