Item No: OL191V8X
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Exaggerated, Sweet |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Family Gathering, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 11g |
$1.10



Item No: OL191V8X
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Exaggerated, Sweet |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Family Gathering, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.