Item No: OL1UTMGHH
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Geometric, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 12g |
$1.15





Item No: OL1UTMGHH
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Geometric, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Circle drop earrings (white gold), Circle Drop Earrings (Gold) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.