Item No: OLSBVLSZ
| Style | Exaggerated, Sweet |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel, Zircon |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
Price range: $1.14 through $1.58










Item No: OLSBVLSZ
| Style | Exaggerated, Sweet |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel, Zircon |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | SE917, SE317, SE315, SE3194, SE2244, SE331, Se1375 (Single) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.