Item No: OLJUHW0N
| Color | Yellow |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
$1.62



Item No: OLJUHW0N
| Color | Yellow |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | E1319 Yellow Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.