Item No: OL17Q5KRA
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Whale |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 3g |
Price range: $1.44 through $1.64


















Item No: OL17Q5KRA
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Whale |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Dwarf seahorse, EH00161, EH00162, EH00158, EH00163, EH00164, EH00165, EH00166, EH00159, Little dolphin, Lobster, Jellyfish, Octopus, Starfish, Small sea turtle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.