Item No: OL11DGV24
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 10g |
Price range: $1.17 through $1.68






















Item No: OL11DGV24
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Dongling stone, opal, White crystal, Unakite, Black Flash, Blue san, Pallisandro classico, Blackstone, Yellow tiger-stone, White Point Stone, Pink crystal, Redstone, Light Blue Turquoise, Turquoise, Lapis Lazuli, Red agate, Purple Stripe Agate, Rose Striped Agate, Amethyst |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.