Item No: OL1LDEGGL
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | natural stone, Agate |
| Occasion | Housewarming, Birthday, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 21g |
Price range: $0.35 through $1.24












Item No: OL1LDEGGL
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | natural stone, Agate |
| Occasion | Housewarming, Birthday, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 21g |
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Option | Black Volcano, Bright Black Agate, White-barked pine, Amethyst, Yellow tiger-stone, Green Water Plants, Drawing Stone |
| Style | Green, Style 1 |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.