Item No: OLGLI84D
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Malachite, Tiger Eye, obsidian |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Natural Stone, Glass Bead |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
Price range: $0.81 through $1.18









Item No: OLGLI84D
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Malachite, Tiger Eye, obsidian |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Natural Stone, Glass Bead |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Pink Crystal Style, Obsidian, Malachite Style, Tigereye Style, Green Aventurine Style, Amethyst Style |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.