Item No: OLIZWDFN
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | Alloy |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Weight | 25g |
Price range: $0.55 through $0.58
















































Item No: OLIZWDFN
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | Alloy |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Amethyst, Red agate, White crystal, Amazon, Pink crystal, Mixed Hair Crystal, Turquoise, Green Aventurine, Garnet, Tiger Eye, Black agate, Redstone, Unakite, Snowflake Stone, White, Pallisandro classico, Blue Sand Stone, Colorful Shell, Strawberry Quartz, Ziying, Glitter, Howlite, Mauve jade, Black hair crystal, Prehnite, Rhodochrosite, Indian Agate, Colorful Popcorn Stone (Color Added), XL17-3 Aquamarine, Huang Dongling, opal, Gold rutilated quartz, Citrine, White Stone, Golden Swan, M White Turquoise, Citrine (Color Added), Rainbow color, Topaz Jade, Red Coral, Drawing Stone, Xinshan Jade, Red Aventurine |
| Style | Green, Watermelon |
| Color | Gold, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.