Item No: OLYWD575
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 18g |
$0.76











Item No: OLYWD575
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Volcano Green Tiger Eye, Frosted Green Tiger Eye, Frosted Blue Tiger Eye, Frosted Yellow Tiger Eyes, Volcanic Rose Tiger Eye, Frosted Rose Tiger Eye, Volcano Yellow Tiger Eyes |
| Style | Volcano Tiger-Eye |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.