Item No: OL1EIMDMZ
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Animal, Multicolor |
| Material | natural stone |
| Occasion | Casual, Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
Price range: $0.42 through $1.11

















Item No: OL1EIMDMZ
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Animal, Multicolor |
| Material | natural stone |
| Occasion | Casual, Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | White-barked pine, Synthetic White-Barked Pine, Blue Pine, Frosted, Volcano, Peacock, Amazon, Gray Beads, Tiger Eye, Weathering, Red Beads, Dragon Pattern, Style Twelve |
| Style | Style 11 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.