Item No: OL1SDJ83G
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Stainless Steel, Freshwater Pearl |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $2.32 through $2.99












Item No: OL1SDJ83G
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Stainless Steel, Freshwater Pearl |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Stainless Steel Freshwater Pearl, YN862S-BLK, YN862S-TUQ, YN862S-DBL, YN862S-SEL, YN862G-LGR, YN862G-MIX, YN862G-CFE, YN862G-SEL |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.