Item No: OLGJ07XE
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Vintage Style, Luxurious |
| Design | Pearl, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
$3.52



Item No: OLGJ07XE
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Vintage Style, Luxurious |
| Design | Pearl, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Style | Style 2 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.