Item No: OL1FRK93A
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Elegant, Sweet |
| Gender | Women's |
| Pattern | Tassel, Flower |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 8g |
Price range: $1.16 through $1.80











Item No: OL1FRK93A
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Elegant, Sweet |
| Gender | Women's |
| Pattern | Tassel, Flower |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Eh0930 Ear Clip Two-Piece Set, Eh0957 a Pair of Ear Clips, Eh0667 Three-Piece Ear Clip, Eh1312 Ear Clip Pairs, Eh1229 Stud Earrings, Eh1343 Ear Clip Pairs, Eh0820 Pair of Ear Studs, Eh1008 Ear Clip Pairs |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.