Item No: OL1NPXYPU
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women's |
| Pattern | Pearl |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
$0.76



Item No: OL1NPXYPU
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women's |
| Pattern | Pearl |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.