Item No: OLDVUWH1
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $2.28 through $2.40





Item No: OLDVUWH1
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | Color Zircon Necklace O-Shaped Chain |
| Color | Gold |
| Model | B311 Color Zircon Necklace O-Shaped Chain Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.