Item No: OL5VYJDK
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 16g |
Price range: $1.00 through $3.32


































Item No: OL5VYJDK
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | 3# Bracelet–Golden Leaves (Real Gold Plating), 28# Bracelet–Silver Geometry, 12# Bracelet–Black Fu Character, 16# Bracelet–Black Flowers (Five-Piece Set), 22# Bracelet–Golden Water Drop, 23# Bracelet–Silver Water Drop, 46# Bracelet-Pink-Small Fish, 33# Bracelet-Golden-Champagne, 25# Bracelet–Golden Heart Tassel, 13# Bracelet–Golden Wave, 26# Bracelet–Golden Heart Tassel U-Shaped, 29# Bracelet-Gold-Purple Rectangular Diamond, 30# Bracelet-Golden-Color Square Diamond, 31# Bracelet-Gold-Color Rectangular, 6# Bracelet–Gold Sequins, 19# Bracelet–Green Water Drop (Real Gold Plating), 20# Bracelet–Golden Water Drop (Real Gold Plating), 21# Bracelet–Silver Water Drop (Real Gold Plating), 7# Bracelet–Golden Butterfly (Real Gold Plating), 34# Bracelet-Gold Diamond Double Layer, 38# Bracelet-Pink Heart Shape with Diamond, 9# Bracelet–Golden Square, 10# Bracelet–Silver Square, 11# Bracelet–Silver Heart, 15# Bracelet–Pink Love Heart, 14# Bracelet–Golden Circle (Real Gold Plating), 41# Bracelet-Silver Zircon Wheat, 37# Bracelet-Pink Diamond Love Heart, 8# Bracelet–Golden Square (Real Gold Plating), 35# Bracelet-Silver-Inlaid Zircon (Real Gold Plating), 36# Bracelet-Rose Gold-Inlaid Zircon (Real Gold Plating) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.